IMG_1696.png Coronavlag1.png

Trainingsschema

Dit schema loopt van 24-8-2020 t/m 28-11-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Technische Speeltuin 6E en 8E Trainingsgroep V1 Olv Koen van Esch Ingrid Stienstra Susan Huizer Macka Klaassens
17:00 - 18:00 Technische Speeltuin D en C Trainingsgroep V1 Olv Jos van Kimmenaede Ingrid Stienstra Femme Rijk Susan Huizer
17:00 - 18:15 Meisjes C2 Rob Eckringa V2 - CD
17:15 - 18:15 Keepers instuif 6E & 8E keepers Trainingsgroep V2 - A olv Koen van Esch
18:00 - 18:45 Vaste keepers D Trainingsgroep V1 - A olv KeepGoals trainer Xanne Klaassens
18:15 - 19:30 Jongens C1 Jos van Kimmenaede V1 - CD
18:15 - 19:30 Jongens C2 Arnold Jager V2 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes B2 Rob Eckringa V2 - CD
18:45 - 19:30 Vaste keepers C Trainingsgroep V1 - A olv KeepGoals trainer Xanne Klaassens
19:30 - 20:15 Vaste keepers AB Trainingsgroep V1 - A olv KeepGoals trainer Xanne Klaassens
19:30 - 20:45 Jongens A1 Arnold Jager V2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Sybout de Lange V2 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes A2 Jos van Kimmenaede V1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D1 Mare Schuite
Dorien Poortman
V2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens D2 Tess Hoepman
Marieke Klaassens
V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D2 Jos van Kimmenaede
Hannah Hubanic
V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Jos van Kimmenaede V1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes B3 Jos van Kimmenaede V1 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes C3 Rob Eckringa V2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Amber van den Hoeven
Dorien Poortman
V2 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes C4 Rob Eckringa V2 - CD
18:30 - 19:45 Meisjes B4 Jos van Kimmenaede V1 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes C1 Evelien Alberda V2 - AB
19:45 - 21:00 Jongens B1 Jos van Kimmenaede V1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Meisjes C2 Sietske Geerards V2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes B2 Jos van Kimmenaede V1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A1 Sybout de Lange V2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A2 Jos van Kimmenaede V1
19:00 - 20:15 Meisjes B1 Jong Min Tamminga V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens D2 Jos van Kimmenaede V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Amber van den Hoeven
Dorien Poortman
V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Ingrid Stienstra
Annick Dantuma
V1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens D1 Reinout De Groot
Amber van den Hoeven
V2 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C3 Jos van Kimmenaede V1
18:00 - 19:15 Meisjes C4 Jos van Kimmenaede V1
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Harro Folkers
Dorien Poortman
V2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B3 Jos van Kimmenaede V1
19:15 - 20:30 Meisjes B4 Jos van Kimmenaede V1
19:30 - 21:30 Competitie 7sevens Trainingsgroep V2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Jongens C1 Sietske Geerards
Hidde Jager
V2
16:30 - 17:45 Jongens C2 Sietske Geerards
Fabian Andringa
V2
17:30 - 17:45 Meisjes C1 Igle van der Meulen V1 - CD
17:45 - 18:45 Meisjes C1 Igle van der Meulen V2 - AB
18:30 - 19:45 Jongens B1 Jong Min Tamminga V2 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B1 Igle van der Meulen V2 - AB
20:00 - 21:30 Jongens A1 Igle van der Meulen V2 - AB