Coronavlag1.png header.jpg

Trainingsschema

Dit schema loopt van 29-8-2021 t/m 16-10-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Athletic Skills E-jeugd Trainingsgroep V2 - AB Trainers: Koen van Esch Lieselotte de Jong, Marleen Vogelvanger, Ties Smit, Madelief Koopman
16:00 - 17:00 Meisjes D2 Boelo Wildervanck V2 - CD
17:00 - 18:00 Keepers instuif 6E & 8E keepers Trainingsgroep V2 - B Koen van Esch en Sanne Schelling
17:00 - 18:00 Vaste keepers D Trainingsgroep V2 - A Trainer: Xanne Klaassen
17:00 - 18:15 Meisjes C2 Rob Eckringa V2 - CD
18:00 - 19:00 Vaste keepers C Trainingsgroep V2 - AB Trainers: Xanne Klaassen, Sanne Schelling en Koen van Esch
18:15 - 19:30 Meisjes B4 Rob Eckringa V2 - CD
19:00 - 20:00 Vaste keepers AB Trainingsgroep V2 - AB Trainers: Xanne Klaassens en Koen van Esch
20:30 - 22:00 Trimhockey Koen van Esch V2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D1 Gijs Dantuma
Luutzen Coerts
V2 Training wordt in carousselvorm gegeven olv Koen van Esch
16:00 - 17:00 Meisjes D1 Madelief Koopman V2 Training wordt in carousselvorm gegeven olv Koen van Esch
16:00 - 17:00 Meisjes D4 Koen van Esch
Fardau Jetten
V2 Training wordt in carousselvorm gegeven olv Koen van Esch
17:00 - 18:15 Meisjes C3 Rob Eckringa V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Madelief Koopman
Hidde Jager
V2 - CD Training wordt in carousselvorm gegeven olv Koen van Esch
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Koen van Esch
Annick Dantuma
Fardau Jetten
V2 - CD Training wordt in carousselvorm gegeven olv Koen van Esch
18:15 - 19:30 Meisjes B2 Rob Eckringa V2 - AB
18:30 - 19:45 Jongens C1 Reinout De Groot
Frits Dierick
V2 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes A3 Sybout de Lange V2 - AB
20:45 - 22:00 Heren 1 V2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:00 Benjamins Evelien Alberda
Noortje Horrevoets
V2 - A
16:15 - 17:00 Funkey V2 - A
16:15 - 17:15 Meisjes 6E2 Amber Dusseldorp
Maike van Straten
V2 - CD Veldcoordinator: Sietske Geerards
16:15 - 17:15 Meisjes 6E3 Jade Drukker
Marian Mulder
V2 - CD Veldcoordinator: Sietske Geerards
16:15 - 17:15 Mixed F1 Lynn van der Heide
Meike de Haas
V2 - B
16:15 - 17:15 Mixed6E1 Sophie Lourens
Roelof Jager
V2 - CD Veldcoordinator: Sietske Geerards
16:15 - 17:15 MixedF2 Loes Marjolein van der Galiën
Judith Duyvendak
V2 - B
17:15 - 18:30 Meisjes B3 Evelien Alberda V2 - CD
17:45 - 19:00 Jongens C2 Igle van der Meulen V2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B1 Igle van der Meulen V2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A2 Jong Min Tamminga V2 - CD
20:15 - 21:30 Jongens A2 Igle van der Meulen V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 30+ Jong Min Tamminga V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 35+ Jong Min Tamminga V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 18:45 Meisjes D1 Harro Folkers
Fabian Andringa
V2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes C1 Harro Folkers
Fabian Andringa
V2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes C4 Sybout de Lange V2 - CD
20:00 - 22:00 Hockey 7 Mix3 V2 - AB
20:00 - 22:00 Hockey 7H1 V2 - AB
20:00 - 22:00 Hockey 7H2 V2 - AB
20:15 - 21:30 Meisjes A1 Sybout de Lange V2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Vrijdagochtend trainingsgroep V2
15:45 - 16:45 Meisjes 8E2 Isa Hoegen Dijkhof
Yverna Zuurbier
V2 Veldcoordinator: Koen van Esch
15:45 - 16:45 Meisjes 8E3 Emma Reijns
Lyske Timmer
V2 Veldcoordinator: Koen van Esch
15:45 - 16:45 Mixed 8E1 V2 Veldcoordinator: Koen van Esch
16:45 - 17:45 Jongens D1 Hidde Jager
Joost van der Ham
V2 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes D3 Amber van den Hoeven
Koen van Esch
V2 - AB
17:45 - 18:45 Meisjes D4 Koen van Esch
Amber van den Hoeven
Hidde Jager
V2 - CD
18:00 - 19:15 Jongens B1 Arnold Jager V2 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 jong Jong Min Tamminga V2 - CD
19:15 - 20:30 Jongens A1 Arnold Jager V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Jong Min Tamminga V2 - CD