IMG_1696.png Coronavlag1.png IMG_0157.jpeg

Trainingsschema

Dit schema loopt van 4-5-2020 t/m 26-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 15:45 Conditietraining, core en kracht C Trainingsgroep V1
15:45 - 17:00 Instuifhockey B-jeugd Trainingsgroep V1
16:00 - 17:00 Instuif F en 6E Trainingsgroep V2 Daan Coerts, Jonathan de Jong, Elsbeth Speelman, Madelief Koopman
17:00 - 18:00 Meisjes A3 Jos van Kimmenaede
Rob Eckringa
V1
17:15 - 18:15 Jongens C1 Jonathan de Jong
Arnold Jager
V2
18:15 - 19:15 Meisjes C5 Jos van Kimmenaede
Rob Eckringa
V1
20:30 - 21:30 Trimhockey (VetC) Age Joustra V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:45 - 15:45 Jongens C2 Jonathan de Jong
Elsbeth Speelman
V2
14:45 - 15:45 Meisjes C3 Jos van Kimmenaede
Daan Coerts
V1
15:45 - 16:45 Jongens D1 Jos van Kimmenaede
Daan Coerts
V1
15:45 - 16:45 Jongens D2 Jos van Kimmenaede V1
15:45 - 16:45 Meisjes D1 Elsbeth Speelman
Femme Rijk
V2 - AB
15:45 - 16:45 Meisjes D2 Jonathan de Jong
Imme Rijk
V2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Rob Eckringa
Jonathan de Jong
V2
17:15 - 18:15 Meisjes C2 Jos van Kimmenaede
Daan Coerts
V1
18:30 - 19:30 Jongens A1 Jos van Kimmenaede V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Jongens 6E1 Boris Janzen
Ingrid Stienstra
V2 - ABC Sietske Coordinator
15:30 - 16:30 Meisjes 6E1 Bente Zuidema
Fardau Jetten
V2 - ABC Sietske Coordinator
15:30 - 16:30 Meisjes 6E2 Dorien Poortman V2 - ABC Sietske Coordinator
15:30 - 16:30 Meisjes 6E3 Fleur Lammertsma
Tess Hoepman
V2 - ABC Sietske Coordinator
15:30 - 16:30 Meisjes 6E4 Susan Huizer V2 - ABC Sietske Coordinator
15:30 - 16:30 Meisjes F1 Amber van den Hoeven V1 - CD Jos coordinator
15:30 - 16:30 Mixed 6E1 V2 - ABC Sietske Coordinator
15:30 - 16:30 Mixed F1 Madelief Koopman V1 - CD Jos coordinator
15:30 - 16:30 Mixed F2 Marieke Klaassens V1 - CD Jos coordinator
15:45 - 16:30 Funkey Sandra Aggenbach V1 - A
15:45 - 16:30 Meisjes F3 Sietske Geerards V2 - D
15:45 - 16:30 Meisjes F5 Sietske Geerards V2 - D
15:45 - 16:30 Mixed F4 Sietske Geerards V2 - D
16:45 - 17:45 Jongens 8E1 Boris Janzen
Elsbeth Speelman
V1
16:45 - 17:45 Meisjes 8E1 Madelief Koopman
Jos van Kimmenaede
V1
16:45 - 17:45 Meisjes 8E2 Marieke Klaassens V1
16:45 - 17:45 Meisjes A2 Jong Min Tamminga V2
17:45 - 18:45 Meisjes D3 Jos van Kimmenaede
Elsbeth Speelman
V1
17:45 - 18:45 Meisjes D4 Jos van Kimmenaede V1
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Wietse Dusseldorp
Jong Min Tamminga
V2
19:00 - 20:00 Jongens B1 Jos van Kimmenaede
Jong Min Tamminga
V1
19:15 - 20:15 Meisjes A1 Sybout de Lange V2
20:30 - 21:30 Dames 2 Jong Min Tamminga V2
20:30 - 21:30 Heren Veteranen B Jong Min Tamminga V2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:15 - 15:15 Jongens C1 Sietske Geerards
Elsbeth Speelman
V2
15:00 - 16:00 Meisjes B4 Jos van Kimmenaede V1
15:30 - 16:30 Meisjes D1 Sietske Geerards
Susan Huizer
Elsbeth Speelman
V2
15:30 - 16:30 Meisjes D2 Sietske Geerards
Amber van den Hoeven
V2
16:15 - 17:15 Meisjes C4 Jos van Kimmenaede
Gijs Doorenbos
V1
16:30 - 17:30 Jongens D1 Elsbeth Speelman
Lara Ponsen
V2 - AB
16:30 - 17:30 Jongens D2 Jonathan de Jong
Amber van den Hoeven
V2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C5 Jos van Kimmenaede
Gijs Doorenbos
V1
17:45 - 18:45 Jongens C2 Elsbeth Speelman
Jonathan de Jong
V2
18:45 - 19:45 Meisjes B3 Jos van Kimmenaede V1
19:00 - 20:00 Meisjes B1 Igle van der Meulen
Mirjam Mellema
V2
20:15 - 21:15 Meisjes B2 Igle van der Meulen
Mirjam Mellema
V2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens 8E1 Fabian Andringa
Hidde Jager
V1 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes 8E1 Daan Coerts
Hannah Hubanic
V1 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes 8E2 Marieke Klaassens V1 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes D3 Igle van der Meulen
Fabian Andringa
V2 - CD
16:15 - 17:15 Meisjes D4 Sietske Geerards
Daan Coerts
V2 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes C2 Sietske Geerards
Daan Coerts
V1
17:30 - 18:30 Meisjes C3 Igle van der Meulen V2
18:30 - 19:45 Instuifhockey A-jeugd Trainingsgroep V1 Trainer: Jong Min Tamminga
18:45 - 19:45 Meisjes C1 Igle van der Meulen V2 - CD