header.jpg IMG_3861.jpeg IMG_3786 (1).jpeg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 6 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 24 december 2023
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Thuis Meisjes O14-3 Zaal Meppeler HV MO14-2
09:50 Thuis ZAALBLOK ZAAL Meppel MO14-2 GHBS MO14-8
10:40 Thuis Meisjes O14-3 Zaal GHBS MO14-8
11:30 Thuis Meisjes O16-4 Zaal Hoogeveen MO16-2
12:20 Thuis ZAALBLOK ZAAL Coevorden MO16-1 Hoogeveen MO16-2

zondag 4 februari 2024
Tijd T/U Team Tegen team

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden

Meisjes O18-1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Groningen MO18-2 14 40 13 1 0 55 8 0
2 Westerkwartier MO18-1 14 36 12 0 2 63 16 0
3 GHBS MO18-2 14 23 7 2 5 30 23 0
4 Groningen MO18-7 14 22 7 1 6 32 30 0
5 Sneek MO18-1 14 19 6 1 7 23 41 0
6 Eelde MO18-1 14 15 5 0 9 27 37 0
7 HVA MO18-1 14 8 2 2 10 23 39 0
8 Steenwijk MO18-1 14 1 0 1 13 9 68 0

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 29 OKTOBER 2022
Eelde MO18-1 Groningen MO18-2 (1-5)final
HVA MO18-1 Westerkwartier MO18-1 (1-3)final
Sneek MO18-1 Groningen MO18-7 (2-3)final
MAANDAG 31 OKTOBER 2022
Steenwijk MO18-1 GHBS MO18-2 (0-1)scheduled
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Westerkwartier MO18-1 Sneek MO18-1 (6-0)final
Groningen MO18-7 Steenwijk MO18-1 (5-0)scheduled
Groningen MO18-2 HVA MO18-1 (3-1)scheduled
GHBS MO18-2 Eelde MO18-1 (5-1)scheduled
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
Steenwijk MO18-1 Sneek MO18-1 (0-3)final
HVA MO18-1 GHBS MO18-2 (2-3)final
Groningen MO18-2 Westerkwartier MO18-1 (3-1)final
Eelde MO18-1 Groningen MO18-7 (5-3)final
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Westerkwartier MO18-1 Steenwijk MO18-1 (12-1)final
GHBS MO18-2 Groningen MO18-2 (1-1)final
Sneek MO18-1 Eelde MO18-1 (4-2)scheduled
DINSDAG 22 NOVEMBER 2022
Groningen MO18-7 HVA MO18-1 (3-1)final
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Eelde MO18-1 Steenwijk MO18-1 (4-0)scheduled
GHBS MO18-2 Westerkwartier MO18-1 (1-4)final
Groningen MO18-2 Groningen MO18-7 (6-0)final
HVA MO18-1 Sneek MO18-1 (2-2)final
ZATERDAG 18 MAART 2023
Westerkwartier MO18-1 Groningen MO18-7 (3-1)final
GHBS MO18-2 Sneek MO18-1 (3-1)final
HVA MO18-1 Eelde MO18-1 (2-1)final
Groningen MO18-2 Steenwijk MO18-1 (6-0)scheduled
ZATERDAG 25 MAART 2023
Westerkwartier MO18-1 HVA MO18-1 (5-1)final
GHBS MO18-2 Steenwijk MO18-1 (4-2)final
Groningen MO18-2 Eelde MO18-1 (2-1)final
Groningen MO18-7 Sneek MO18-1 (5-1)final
ZATERDAG 1 APRIL 2023
Sneek MO18-1 Westerkwartier MO18-1 (1-3)final
Steenwijk MO18-1 Groningen MO18-7 (1-4)final
HVA MO18-1 Groningen MO18-2 (0-4)final
Eelde MO18-1 GHBS MO18-2 (2-1)final
WOENSDAG 5 APRIL 2023
Groningen MO18-7 Groningen MO18-2 (0-1)final
ZATERDAG 8 APRIL 2023
Steenwijk MO18-1 HVA MO18-1 (2-2)scheduled
Sneek MO18-1 Groningen MO18-2 (1-6)final
Groningen MO18-7 GHBS MO18-2 (2-2)final
ZATERDAG 15 APRIL 2023
Westerkwartier MO18-1 Groningen MO18-2 (1-2)final
GHBS MO18-2 HVA MO18-1 (4-1)final
Sneek MO18-1 Steenwijk MO18-1 (2-1)final
Groningen MO18-7 Eelde MO18-1 (3-1)final
ZONDAG 16 APRIL 2023
Eelde MO18-1 Westerkwartier MO18-1 (1-4)final
MAANDAG 17 APRIL 2023
GHBS MO18-2 Groningen MO18-7 (2-1)final
ZATERDAG 22 APRIL 2023
Groningen MO18-2 GHBS MO18-2 (2-1)final
Steenwijk MO18-1 Westerkwartier MO18-1 (0-9)final
Eelde MO18-1 Sneek MO18-1 (1-2)final
HVA MO18-1 Groningen MO18-7 (1-2)final
ZATERDAG 13 MEI 2023
Steenwijk MO18-1 Eelde MO18-1 (0-3)final
Sneek MO18-1 HVA MO18-1 (3-2)final
Westerkwartier MO18-1 GHBS MO18-2 (3-2)final
ZATERDAG 20 MEI 2023
Westerkwartier MO18-1 Eelde MO18-1 (5-2)final
Groningen MO18-2 Sneek MO18-1 (7-0)final
HVA MO18-1 Steenwijk MO18-1 (6-2)final
ZATERDAG 27 MEI 2023
Sneek MO18-1 GHBS MO18-2 (1-0)final
Steenwijk MO18-1 Groningen MO18-2 (0-7)final
Eelde MO18-1 HVA MO18-1 (2-1)final
Groningen MO18-7 Westerkwartier MO18-1 (0-4)final