IMG_3861.jpeg IMG_3786 (1).jpeg header.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 28 thuiswedstrijd(en) en 13 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 29 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
13:15 Uit Meisjes A2 Zaal Winschoten MA1
13:40 Uit Meisjes C3 Zaal Harlinger Mixed Hockey Club MC12-C
13:40 Thuis Mixed 8E1 Zaal de Graspiepers M8E2MIX
14:05 Thuis Meisjes A2 Zaal MHC Dash MA3
15:20 Uit Jongens C2 Zaal MHC Daring-Veendam JC1

zondag 30 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

zaterdag 5 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

zondag 6 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

zaterdag 12 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

zondag 13 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden

Trainingsschema

Dit schema loopt van 14-1-2022 t/m 12-2-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Mixed 8E1 Zaal Koen van Esch
Lyske Timmer
Thomas van Acquinoschool
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Zaal Koen van Esch
Yverna Zuurbier
Isa Hoegen Dijkhof
Thomas van Acquinoschool
17:00 - 18:00 Jongens C2 Zaal Rob Eckringa Veld 2 AB hockeyclub Sneek
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Zaal Dorien Poortman Veld 1 CD Hockeyclub Sneek
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Zaal Koen van Esch
Emma Reijns
Thomas van Acquinoschool
18:00 - 19:00 Jongens C1 Zaal Daan van Geel Veld 1 AB Hockeyclub Sneek
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Zaal Rob Eckringa Veld 2 AB hockeyclub Sneek
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Zaal Ties Schreuders Veld 1 CD Hockeyclub Sneek
19:00 - 20:00 Jongens B1 Zaal Ties Schreuders Veld 1 CD Hockeyclub Sneek
19:00 - 20:00 Meisjes A1 Zaal Daan van Geel Veld 1 AB Hockeyclub Sneek
20:00 - 21:00 Jongens A1 Zaal Daan van Geel Veld 1 AB Hockeyclub Sneek
20:00 - 21:00 Meisjes B1 Zaal Ties Schreuders Veld 1 CD Hockeyclub Sneek
20:30 - 22:00 Trimhockey winter Veld 2 AB hockeyclub Sneek
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D1 Zaal Madelief Koopman Veld 1 AB Hockeyclub Sneek
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Zaal Amber van den Hoeven Veld 1 CD Hockeyclub Sneek Op 18 en 25 jan Isabel vd Want, daarna Amber
16:30 - 17:15 Mixed F1 Zaal Loes Marjolein van der Galiën Thomas van Acquinoschool
17:00 - 18:00 Meisjes B2 Zaal Jos Rabelink Veld 1 AB Hockeyclub Sneek
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Zaal Amber van den Hoeven Veld 1 CD Hockeyclub Sneek 18 jan komt Joost
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Zaal Madelief Koopman Veld 2 AB hockeyclub Sneek
17:15 - 18:00 Mixed F2 Zaal Loes Marjolein van der Galiën
Lynn van der Heide
Thomas van Acquinoschool
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Zaal Jos Rabelink Veld 1 AB Hockeyclub Sneek
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Zaal Sybout de Lange Veld 1 CD Hockeyclub Sneek
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:15 Benjamins Zaal A Noortje Horrevoets Thomas van Acquinoschool 19 jan ook Judith
16:15 - 17:00 Benjamins zaal B Judith Duyvendak
Meike de Haas
Thomas van Acquinoschool Met begeleiding van Sietske Geerards
16:30 - 17:30 Meisjes D4 Zaal Koen van Esch Sporthal Duinterpen
17:00 - 18:00 Mixed 6E1 Zaal Roelof Jager
Sophie Lourens
Thomas van Acquinoschool Met begeleiding van Sietske Geerards
17:15 - 18:15 Jongens D1 Zaal Isabel van der Want
Joost van der Ham
Veld 1 CD Hockeyclub Sneek
17:15 - 18:15 Meisjes B2 Zaal Veld 1 AB Hockeyclub Sneek
17:15 - 18:15 Meisjes B3 Zaal Evelien Alberda Veld 1 AB Hockeyclub Sneek
17:30 - 18:30 Meisjes D3 Zaal Koen van Esch Sporthal Duinterpen
18:15 - 19:15 Jongens A2 Zaal Jong Min Tamminga Veld 1 AB Hockeyclub Sneek
18:15 - 19:15 Jongens B1 Zaal Jong Min Tamminga Veld 1 AB Hockeyclub Sneek
18:15 - 19:15 Meisjes C2 Zaal Elbrich de Boer
Marloes Tuinema
Veld 2 AB hockeyclub Sneek
18:15 - 19:15 Meisjes C4 Zaal Joost van der Ham
Isabel van der Want
Veld 2 CD Hockeyclub Sneek
19:00 - 20:00 Meisjes B1 Zaal Joost van der Ham Veld 1 CD Hockeyclub Sneek
19:15 - 20:15 Dames 1 Jong Zaal Jong Min Tamminga Veld 1 AB Hockeyclub Sneek
19:15 - 20:15 Meisjes A2 Zaal Veld 1 AB Hockeyclub Sneek
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 Zaal Isabel van der Want
Jade Drukker
Thomas van Acquinoschool
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Zaal Isabel van der Want
Amber Dusseldorp
Thomas van Acquinoschool
17:15 - 18:15 Meisjes B4 Zaal Jos Rabelink Veld 1 AB Hockeyclub Sneek
18:15 - 19:15 Meisjes A2 Zaal Jos Rabelink Veld 1 AB Hockeyclub Sneek
19:15 - 20:15 Meisjes A1 Zaal Jos Rabelink Veld 1 AB Hockeyclub Sneek
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes D2 Zaal Boelo Wildervanck Sneker sporthal
17:30 - 18:30 Jongens D1 Zaal Isabel van der Want
Joost van der Ham
Sneker sporthal
18:00 - 19:00 Jongens A2 Zaal Arnold Jager Veld 1 AB Hockeyclub Sneek
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Zaal Madelief Koopman Sporthal Duinterpen
18:30 - 19:30 Meisjes C4 Zaal Joost van der Ham
Isabel van der Want
Sneker sporthal
19:00 - 20:00 Jongens A1 Zaal Arnold Jager Veld 1 AB Hockeyclub Sneek
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Zaal Wilhelm de Haas Sporthal Duinterpen
21:30 - 22:30 Dames 1 Jong Zaal Pieter van der Want Sporthal Duinterpen
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Meisjes C3 Zaal Rob Eckringa Sporthal Duinterpen
11:00 - 12:00 Jongens C2 Zaal Rob Eckringa Sporthal Duinterpen
12:00 - 13:00 Jongens C1 Zaal Reinout De Groot Sporthal Duinterpen 5 en 12 febr geen training ivm zaalcompetitie
13:00 - 14:00 Meisjes C2 Zaal Koen van Esch
Tess Hoepman
Sporthal Duinterpen 5 febr geen training ivm zaalcompetitie
14:00 - 15:00 Meisjes C1 Zaal Koen van Esch
Tess Hoepman
Sporthal Duinterpen
16:00 - 17:00 Meisjes A3 Zaal Sybout de Lange Sporthal Duinterpen