SMHC loves hockey.jpg header2017.04.jpg IMG_0157 (2).jpg

Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Meisjes 6E1 zaal Thomas van Acquinoschool
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 zaal Thomas van Acquinoschool
17:30 - 18:30 Mixed 6E1 zaal Thomas van Acquinoschool
21:00 - 22:00 Meisjes A1 zaal Sporthal Duinterpen
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 2 van de zes D-teams Trainingsgroep Veld hockeyclub Sneek Zie apart geleverd roulatieschema
15:30 - 16:15 Meisjes F1 zaal Thomas van Acquinoschool
16:15 - 17:00 Mixed F1 zaal Thomas van Acquinoschool
16:30 - 17:30 Jongens C1 zaal Veld hockeyclub Sneek
16:30 - 17:30 Jongens C2 zaal Veld hockeyclub Sneek
16:30 - 17:30 Meisjes C5 zaal Veld hockeyclub Sneek
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 zaal Thomas van Acquinoschool
17:30 - 18:30 Meisjes B4 zaal Veld hockeyclub Sneek
17:30 - 18:30 Meisjes C3 zaal Veld hockeyclub Sneek
17:30 - 18:30 Meisjes C4 zaal Veld hockeyclub Sneek
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 zaal Thomas van Acquinoschool
18:30 - 19:30 Meisjes A2 zaal Veld hockeyclub Sneek
18:30 - 19:30 Meisjes B3 zaal Veld hockeyclub Sneek
19:30 - 20:30 Jongens A1 zaal Veld hockeyclub Sneek
19:30 - 20:30 Jongens B1 zaal Veld hockeyclub Sneek
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:15 Benjamins zaal groep A Thomas van Acquinoschool
16:00 - 17:00 Meisjes D3 zaal Veld hockeyclub Sneek
16:00 - 17:00 Meisjes D4 zaal Veld hockeyclub Sneek
16:15 - 17:00 Benjamins zaal groep B Thomas van Acquinoschool
16:30 - 17:30 Jongens C1 zaal Sporthal Duinterpen
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 zaal Thomas van Acquinoschool
17:00 - 18:00 Meisjes C1 zaal Veld hockeyclub Sneek
17:00 - 18:00 Meisjes C12c zaal Veld hockeyclub Sneek
17:00 - 18:00 Meisjes C2 zaal Veld hockeyclub Sneek
17:30 - 18:30 Jongens B1 zaal Sporthal Duinterpen
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 zaal Thomas van Acquinoschool
18:00 - 19:00 Meisjes B1 zaal Veld hockeyclub Sneek
18:00 - 19:00 Meisjes B11c zaal Veld hockeyclub Sneek
18:00 - 19:00 Meisjes B2 zaal Veld hockeyclub Sneek
19:00 - 20:00 Meisjes A1 zaal Veld hockeyclub Sneek
19:00 - 20:00 Meisjes A2 zaal Veld hockeyclub Sneek
19:00 - 20:00 Meisjes A3 zaal Veld hockeyclub Sneek
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:15 Meisjes F2 zaal Thomas van Acquinoschool
16:00 - 17:00 Jongens D2 zaal Veld hockeyclub Sneek
16:00 - 17:00 Meisjes D1 zaal Veld hockeyclub Sneek
16:00 - 17:00 Meisjes D2 zaal Veld hockeyclub Sneek
16:15 - 17:15 Meisjes 6E2 zaal Thomas van Acquinoschool
17:00 - 18:00 Jongens D1 zaal Veld hockeyclub Sneek
17:00 - 18:00 Meisjes C3 zaal Veld hockeyclub Sneek
17:00 - 18:00 Meisjes C5 zaal Veld hockeyclub Sneek
17:15 - 18:15 Meisjes 6E4 zaal Thomas van Acquinoschool
18:00 - 19:00 Jongens C2 zaal Veld hockeyclub Sneek
18:00 - 19:00 Meisjes C2 zaal Veld hockeyclub Sneek
18:00 - 19:00 Meisjes C4 zaal Veld hockeyclub Sneek
19:00 - 20:00 Jongens A1 zaal Veld hockeyclub Sneek
19:00 - 20:00 Meisjes A3 zaal Veld hockeyclub Sneek
19:00 - 20:00 Meisjes B3 zaal Veld hockeyclub Sneek
20:00 - 21:00 Meisjes B2 zaal Veld hockeyclub Sneek
20:00 - 21:00 Meisjes B4 zaal Veld hockeyclub Sneek
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Meisjes C1 zaal Sporthal Duinterpen
18:00 - 19:00 Meisjes C12c zaal Sporthal Duinterpen
19:00 - 20:00 Meisjes B1 zaal Sporthal Duinterpen
19:00 - 20:00 Meisjes B11c zaal Sporthal Duinterpen
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 10:45 Vaste keepers D Trainingsgroep Sporthal Duinterpen
10:45 - 11:30 Vaste keepers C Trainingsgroep Sporthal Duinterpen
11:30 - 12:15 Jongens D1 zaal Sporthal Duinterpen elke week, worden 2 van de 3 teams ingeroosterd
11:30 - 12:15 Jongens D2 zaal Sporthal Duinterpen elke week, worden 2 van de 3 teams ingeroosterd
11:30 - 12:15 Meisjes D1 zaal Sporthal Duinterpen elke week, worden 2 van de 3 teams ingeroosterd
12:15 - 13:00 Meisjes D2 zaal Sporthal Duinterpen elke week, worden 2 van de 3 teams ingeroosterd
12:15 - 13:00 Meisjes D3 zaal Sporthal Duinterpen elke week, worden 2 van de 3 teams ingeroosterd
12:15 - 13:00 Meisjes D4 zaal Sporthal Duinterpen elke week, worden 2 van de 3 teams ingeroosterd