header2017.04.jpg IMG_0157 (2).jpg SMHC loves hockey.jpg

Trainingsschema

Dit schema loopt van 26-8-2019 t/m 30-11-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 Technische Speeltuin 6E en 8E Trainingsgroep V1 Olv Jos van Kimmenaede, Koen van Esch en Jonathan de Jong
16:45 - 17:45 Strafcorner aanvallend training Trainingsgroep V1 - D olv Jonathan de Jong
16:45 - 17:45 Technische Speeltuin D Trainingsgroep V1 - ABC Olv Jos van Kimmenaede en Koen van Esch
17:00 - 18:00 Keepers instuif 6E & 8E keepers Trainingsgroep V2 - AB Trainer: Rob Eckringa Kirsten Wonink Shafiya de Wit
17:45 - 18:45 Strafcorner aanvallend training Trainingsgroep V1 - D olv Jonathan de Jong
17:45 - 18:45 Technische Speeltuin C BA Trainingsgroep V1 - ABC olv Jos van Kimmenaede
18:00 - 18:45 Vaste keepers D Trainingsgroep V2 - AB Trainer: Laila van der Stelt
18:15 - 19:15 Meisjes C5 Rob Eckringa V2 - CD
18:45 - 19:30 Vaste keepers C Trainingsgroep V2 - AB Trainer: Laila van der Stelt
19:00 - 20:15 Meisjes B1 Jos van Kimmenaede V1 - AB
19:15 - 20:45 Meisjes A1 Sybout de Lange V2 - CD
19:30 - 20:15 Vaste keepers AB & senioren Trainingsgroep V2 - AB Trainer: Laila van der Stelt
20:15 - 21:30 Meisjes A2 Jos van Kimmenaede V1
20:15 - 21:30 Meisjes A3 Jos van Kimmenaede V1
20:30 - 22:00 Trimhockey (VetC) Age Joustra V2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:00 Meisjes D1 Ingrid Stienstra V1 - AB
15:45 - 17:00 Meisjes D2 Jonathan de Jong V1 - CD
16:15 - 17:30 Jongens D1 Jos van Kimmenaede
Daan Coerts
V2
16:15 - 17:30 Jongens D2 Jos van Kimmenaede V2
17:00 - 18:15 Jongens C1 Jonathan de Jong V1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes C4 Rob Eckringa
Ingrid Stienstra
V1 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C2 Jos van Kimmenaede
Daan Coerts
V2
17:30 - 18:45 Meisjes C3 Jos van Kimmenaede V2
18:15 - 19:15 Jongens C2 Joost van der Ham
Jonathan de Jong
V1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes B2 Rob Eckringa V1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B3 Jos van Kimmenaede V2
19:00 - 20:15 Meisjes B4 Jos van Kimmenaede V2
20:30 - 22:00 Heren 1 Jos van Kimmenaede V2
20:30 - 22:00 Jongens A1 Jos van Kimmenaede V2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Jongens 6E1 Boris Janzen
Boaz Dijkstra
V2 - ABC
15:30 - 16:30 Meisjes 6E1 Bente Zuidema
Annick Dantuma
V2 - ABC
15:30 - 16:30 Meisjes 6E2 Doortje Dierick
Dorien Poortman
V2 - ABC
15:30 - 16:30 Meisjes 6E3 Fleur Lammertsma
Tess Hoepman
V2 - ABC
15:30 - 16:30 Meisjes 6E4 Susan Huizer V2 - ABC
15:30 - 16:30 Meisjes F1 Amber van den Hoeven V1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes F2 Giulia de Vivo V1 - CD
15:30 - 16:30 Mixed 6E1 Elsbeth Speelman
Kirsten Wonink
V2 - ABC
15:30 - 16:30 Mixed F1 Madelief Koopman V1 - CD
15:45 - 16:30 Benjamins Sietske Geerards
Lara Ponsen
V2 - D
15:45 - 16:30 Funkey Sandra Aggenbach V1 - A
16:45 - 17:45 Jongens 8E1 Boris Janzen
Elsbeth Speelman
V1
16:45 - 17:45 Meisjes 8E1 Imme Rijk
Madelief Koopman
V1
16:45 - 17:45 Meisjes 8E2 Elze-mieke Reitsma
Giulia de Vivo
V1
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Wietse Dusseldorp V2 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes D3 Jos van Kimmenaede
Elsbeth Speelman
V1
17:45 - 19:00 Meisjes D4 Jos van Kimmenaede V1
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Sybout de Lange V2 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A2 Jong Min Tamminga V2 - CD
19:15 - 20:30 Jongens B1 Jos van Kimmenaede V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Jong Min Tamminga V2
20:30 - 22:00 Heren Veteranen B Jong Min Tamminga V2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:45 Meisjes D1 Sietske Geerards
Hidde Jager
V2
15:30 - 16:45 Meisjes D2 Sietske Geerards V2
16:15 - 17:30 Jongens D1 Joost van der Ham
Mirjam Mellema
V1 - AB
16:15 - 17:30 Jongens D2 Joost van der Ham
Mirjam Mellema
V1 - CD
16:45 - 18:00 Jongens C1 Sietske Geerards
Elsbeth Speelman
V2 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes B4 Jos van Kimmenaede V2 - AB
17:45 - 19:00 Jongens C2 Joost van der Ham
Elsbeth Speelman
V1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes B2 Mirjam Mellema V1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes C4 Jos van Kimmenaede V2
18:15 - 19:30 Meisjes C5 Jos van Kimmenaede V2
19:00 - 20:15 Meisjes B1 Mirjam Mellema V1 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes A3 Jos van Kimmenaede V2
19:30 - 20:45 Meisjes B3 Jos van Kimmenaede V2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Fabian Andringa
Hidde Jager
V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Daan Coerts
Hannah Hubanic
V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Jella-Rike Spijkervet
Marieke Klaassens
V2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Igle van der Meulen
Fabian Andringa
V2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Sietske Geerards
Daan Coerts
V2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Igle van der Meulen V2 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Sietske Geerards
Daan Coerts
V2 - AB
19:00 - 20:15 Jongens A1 Lars Kroese V1 - AB
19:15 - 20:30 Jongens B1 Jong Min Tamminga V2 - AB
19:15 - 20:15 Meisjes C3 Igle van der Meulen V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Jong Min Tamminga V2