IMG_3861.jpeg IMG_3786 (1).jpeg header.jpg

Trainingsschema

Dit schema loopt van 28-11-2022 t/m 24-2-2023
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:30 Benjamins 1 Zaal Patricia Koornstra
Meike de Haas
Thomas van Acquinoschool ondersteuning Koen/Sietske
16:15 - 17:45 Meisjes O14-1 Zaal Isabel van der Want Sneker sporthal
16:30 - 17:30 Jongens O8-1 Zaal Marleen Vogelvanger
Tess de Vries
Thomas van Acquinoschool ondersteuning Koen/Sietske
17:30 - 18:30 Mixed O10-1 Zaal Marleen Vogelvanger
Tess de Vries
Thomas van Acquinoschool Ondersteuning Koen/Sietske
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Meisjes O8-1 Zaal Jolijn Versteeg
Judith Duyvendak
Thomas van Acquinoschool Ondersteuning Onno
16:30 - 17:30 Meisjes O9-1 Zaal Floortje Meursing
Minke Mare Wierenga
Thomas van Acquinoschool Ondersteuning Onno
17:00 - 18:00 Meisjes O12-1 Zaal Sietske Geerards Veld 2 AB hockeyclub Sneek buitentraining
17:30 - 18:30 Meisjes O10-2 Zaal Floortje Meursing
Minke Mare Wierenga
Thomas van Acquinoschool Ondersteuning Onno
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:30 Benjamins 2 Zaal Tessa van Esch
Friso de Graaf
Thomas van Acquinoschool Ondersteuning Onno
16:00 - 17:15 Meisjes O12-2 Zaal Peter Postma
Fleur Jager
Sporthal Duinterpen ondersteuning Koen
16:00 - 17:15 Meisjes O12-4 Zaal Patricia Koornstra
Roelof Jager
Sporthal Duinterpen ondersteuning Koen
16:30 - 17:15 Benjamins 3 Zaal Tessa van Esch
Friso de Graaf
Thomas van Acquinoschool Ondersteuning Onno
16:45 - 18:00 Meisjes O14-2 Zaal Femme Rijk Veld 2 AB hockeyclub Sneek Buitentraining
17:15 - 18:30 Meisjes O12-1 Zaal Isabel van der Want Sporthal Duinterpen ondersteuning Koen
17:15 - 18:30 Meisjes O12-3 Zaal Yverna Zuurbier
Emma Reijns
Sporthal Duinterpen ondersteuning Koen
20:00 - 21:30 Winterveldhockey voor alle senioren Trainingsgroep Veld 1 AB Hockeyclub Sneek
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Meisjes O8-2 Zaal Jolijn Versteeg
Hinke Smit
Thomas van Acquinoschool Ondersteuning Onno
16:30 - 17:30 Meisjes O10-3 Zaal Sverre Zuurbier
Hinke Smit
Thomas van Acquinoschool Ondersteuning Onno
17:00 - 18:00 Meisjes O12-2 Zaal Peter Postma Veld 2 AB hockeyclub Sneek Buitentraining
17:30 - 18:30 Jongens O9-1 Zaal Sverre Zuurbier
Ties Smit
Thomas van Acquinoschool Ondersteuning Onno
18:30 - 19:45 Meisjes O14-1 Zaal Isabel van der Want Veld 2 AB hockeyclub Sneek Buitentraining
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Meisjes O8-3 Zaal Sophie Lourens
Emma Reijns
Thomas van Acquinoschool Ondersteuning Onno
16:00 - 17:15 Jongens O16-1 Zaal Arnold Jager Sneker sporthal
16:00 - 17:15 Meisjes O16-2 Zaal Tess Hoepman Sneker sporthal
16:30 - 17:30 Meisjes O9-2 Zaal Emma Reijns
Sophie Lourens
Thomas van Acquinoschool Ondersteuning Onno
17:15 - 18:30 Jongens O18-1 Zaal Arnold Jager Sneker sporthal
17:15 - 18:30 Meisjes O16-3 Zaal Koen van Esch Sneker sporthal
18:00 - 19:00 Meisjes O18-1 Zaal Onno Onnes Sporthal Duinterpen
19:00 - 20:00 Dames 1 Zaal Martial Meijer Sporthal Duinterpen
19:00 - 20:00 Jong Dames 1 Zaal Pieter van der Want
Martin Visser
Sporthal Duinterpen
21:30 - 23:00 Heren 30+ A Zaal Sporthal Duinterpen Geen trainer nodig
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Meisjes O12-5 Zaal Roelof Jager
Ties Smit
Sporthal Duinterpen
11:00 - 12:00 Jongens O12-1 Zaal Roelof Jager
Ties Smit
Sporthal Duinterpen
12:00 - 13:00 Meisjes O14-3 Zaal Jos Rabelink Sporthal Duinterpen
13:00 - 14:00 Meisjes O16-4 Zaal Jos Rabelink Sporthal Duinterpen
14:00 - 15:00 Meisjes O16-5 Zaal Jos Rabelink Sporthal Duinterpen
15:00 - 16:00 Jongens O14-2 Zaal Joost van der Ham Sporthal Duinterpen 14 jan. geen training ivm wedstrijden
16:00 - 17:00 Jongens O14-1 Zaal Joost van der Ham Sporthal Duinterpen 10 dec. geen training ivm wedstrijden tot ca. 14:30u
17:00 - 18:00 Meisjes O16-1 Zaal Joost van der Ham Sporthal Duinterpen 4 febr geen training ivm wedstrijden tot ca. 13u 18 febr. geen training ivm wedstrijden in Smilde
18:00 - 19:00 Meisjes O14-2 Zaal Femme Rijk
Bente Zuidema
Sporthal Duinterpen
19:00 - 20:00 Meisjes O18-2 Zaal Jort Verbeek
Mees Bijmolt
Sporthal Duinterpen 11 febr geen training ivm wedstrijden
20:00 - 21:00 Meisjes O18-3 Zaal Jort Verbeek
Mees Bijmolt
Sporthal Duinterpen 10 dec, 14 jan en 4 febr geen training ivm wedstrijden