Organisatie
Bestuur - Mail | |||
|
Paul Rijk | Voorzitter | |
Floor de Vries | Secretaris | ||
|
René Timmer | Penningmeester | |
|
Carien Van der Wal | Algemeen | |
|
Martin Visser | Accommodatie | |
|
Jan Lodewijk Goorhuis | Technische Zaken | |
Frank Laarhoven | Algemeen | ||
Algemene Zaken | |||
|
Manja Oudman | Vertrouwenscontactpersoon | |
Medisch coördinator - Mail | |||
|
Paul Rijk | ||
Tuchtcommissie - Mail | |||
|
Walter de Graaff | ||
|
Tonie Speelman | ||
Peter Oude Munnink | |||
|
Nicole de Vries | ||
Secretariaat | |||
Ledensecretariaat - Mail | |||
Heleen Sleegers - Sanders | |||
Wedstrijd secretaris - Mail | |||
Veldhockey | |||
|
Marijn Smit | wedstrijdsecretaris | |
Zaalhockey | |||
|
Jeroen Hoepman | wedstrijdsecretaris | |
Technische zaken | |||
Jeroen Pol | Technisch manager | ||
Commissie Technische Zaken - Mail | |||
|
Jan Lodewijk Goorhuis | Voorzitter | |
TC Jongste jeugd | |||
Hilco Oppedijk | lijnmanager jongste jeugd | ||
Maike van Straten | lijncoördinator 8 tallen | ||
Martje Yntema | lijncoordinator D jeugd | ||
Tryntsje de Jager | lijncoördinator F, benjamin en Funkey | ||
TC Junioren | |||
Jop Sleegers | lijncoördinator jongens AB | ||
|
Lisette Kreuning | lijncoördinator meisjes A en B | |
Martje Yntema | lijncoördinator C | ||
TC Senioren | |||
|
Martin Visser | lijnmanager senioren | |
TC Trainers | |||
Jeroen Pol | Ondersteuning Trainers | ||
|
Marloes Tuinema | Coördinator | |
Trimhockey | |||
Peter Oude Munnink | |||
Wilhelm de Haas | |||
Teamdienstcoördinatie - Mail | |||
Irene Bouwman | Coördinator | ||
Trainers - Mail | |||
Sietske Geerards | Trainer | ||
Igle van der Meulen | Trainer | ||
Zaalhockey - Mail | |||
|
Jeroen Hoepman | Coördinator | |
Boelo Wildervanck | Algemeen | ||
Accommodatie - Mail | |||
Onderhouds commissie - Mail | |||
|
Jan Dijkhuis | Coördinator | |
|
Tjard Meursing | Algemeen | |
|
Mark Harland | Algemeen | |
|
Erik Krüse | Algemeen | |
|
Marc Vries, De | Algemeen | |
|
Remco Versteeg | Algemeen | |
Menno de Vries | Algemeen | ||
|
Reinout Poortman | Algemeen | |
Activiteiten commissie | |||
|
Agnes Egmond | Coördinator | |
Imke Vermeulen | |||
Jacqueline Oppedijk | |||
Kantinecommissie | |||
|
Alex de Boer | ||
Meike Kenter | |||
Irene Klaren | |||
|
Mark Harland | ||
Judith van der Pol | |||
|
Hendrika Bleeker | ||
Ondersteunende commissies | |||
Irene Bouwman | Teamdienstplanner | ||
Arbitrage - Mail | |||
indeling/planning | |||
Jop Sleegers | |||
Opleiding/Begeleiding | |||
Jop Sleegers | ad interim | ||
Arno van den Bosch | ad interim | ||
|
Marijn Smit | ad interim | |
spelbegeleiding jongste jeugd | |||
|
Marloes Tuinema | Coördinator | |
Cie. interne Communicatie LISA/website - Mail | |||
Website | |||
|
Carien Van der Wal | Redactie | |
|
Jan Dijkhuis | Webmaster | |
Vrijwilliger Gezocht | vacature | ||
Materialen - Mail | |||
Gevonden voorwerpen | |||
Floor de Vries | Beheerder | ||
Keepersmateriaal | |||
|
Alex de Boer | Beheerder | |
Sponsorcommissie | |||
Andreo Bouman | Voorzitter | ||
|
Lisette Breuker | ||
|
Pieter van der Want |
Hoofdsponsoren
Co-Sponsoren
Clubsponsoren
Agenda
28-4 | Familie- en vriendentoernooi |
10-5 | Hockey 7's toernooi voor O18/Seni... |
13-5 | Inloop halfuurtje |
13-5 | TC Vergadering |
15-6 | Slottoernooien O10/O9/O8 jeugd |
25-6 | Sponsortoernooi |
Hockey.nl